Kars Çevre

Kars'ta lavanta bahçesi büyülüyor

Kars'ta bir vatandaş tarafından ekimi gerçekleştirilen lavanta bahçesi mor çiçekleriyle görenleri büyülüyor.

Kars'ta bir vatandaş tarafından ekimi gerçekleştirilen lavanta bahçesi mor çiçekleriyle görenleri büyülüyor.

Kars - Kars'ta Paşaçayırı Mahallesi'nde yol kenarında araziye ekilen ve mor çiçekleri ile etrafa yaydığı lavanta kokusuyla ilgi çeken lavanta bahçesi drone ile havadan görüntülendi. Mor tonunun yoğunluğunun yaşandığı lavanta bahçesi kartpostal görüntüler ortaya çıkardı.

Özenle bakımı yapılan lavanta bahçesi görsel şölen oluştururken, lavanta bahçesinde açan ilk çiçekler kameraların objektiflerine yansıdı. Arazi üzerinde görsel bir zenginliğin oluşturulduğu Lavanta Bahçesi tarım ve turizmin buluştuğu nokta haline geldi. Lavanta bahçesi fotoğraf tutkunlarına da adeta davetiye çıkarıyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Drone, Kars gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir