Kars Güncel

Kars'ta kaybolan 30 büyükbaşı jandarma buldu

KARS - Kars'ta iki köyde kaybolan 30 büyükbaş jandarma ekiplerince bulundu.

Kars - Kars'ta iki köyde kaybolan 30 büyükbaş jandarma ekiplerince bulundu.

Merkeze bağlı Bozkale köyünde Gafer Gönen'in 14, Susuz ilçesine bağlı Kayadibi köyünde ise Bahçeli Çakırça'nın 16 büyükbaşının kaybolduğu ihbarı üzerine jandarma ekipleri çalışma başlattı.

İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı, Susuz İlçe Jandarma Komutanlığı ve Jandarma Suç Araştırma Timinden (JASAT) ekiplerin katılımıyla yapılan arazi araması sonucunda, Gönen'e ait hayvanlar Karaçoban köyü yaylasında, Çakırca'ya ait hayvanlar ise Alçılı köyü merasında bulundu.

Hayvanlar ekipler tarafından sahiplerine teslim edildi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Jandarma, JASAT, Karaçoban, Kars, Susuz gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir