Kars Güncel

Kars'ta haber alınamayan kişi yaylada ölü bulundu

KARS - Kars'ın Kağızman ilçesinde hayvanlarını otlatmaya götüren ve kendisinden haber alınamayan kişi yaylada ölü bulundu.

Kars - Kars'ın Kağızman ilçesinde hayvanlarını otlatmaya götüren ve kendisinden haber alınamayan kişi yaylada ölü bulundu.

Körpınar köyü yaylasında hayvanlarını otlatan 56 yaşındaki Hayrettin D'den haber alamayan yakınları durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Köy sakinleri ile güvenlik güçlerince yapılan aramada, Hayrettin D, yaylada ölü buldu. Cenazenin alınması için olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, sel nedeniyle kapanan yolda ilerleyemedi.

Kağızman Özel İdaresi ekiplerince yapılan çalışmada, yol açılarak sağlık ekiplerinin geçişi sağlandı. Arazinin engebeli olması nedeniyle bir süre omuzlarda taşınarak ambulansa ulaştırılan cenaze, otopsi için Kağızman Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Hayrettin D'nin yapılan ilk incelemede kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Jandarma, Kağızman, Kağızman Devlet Hastanesi, Kars gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir