Kars Asayiş

Kars'ta güvenlik ve trafik uygulamaları sürüyor

Kars'ta yaklaşan kurban bayramı öncesinde güvenlik ve trafik uygulamaları sıklaştırıldı.

Kars'ta yaklaşan kurban bayramı öncesinde güvenlik ve trafik uygulamaları sıklaştırıldı.

Kars - Kars İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kenttin giriş ve çıkış noktaları ile kent merkezinde belirlenen bölgelerde sürücülere ve vatandaşlara yönelik güvenlik ve trafik uygulamalarını sürdürüyor.

2024 yılı Kurban Bayramı trafik ve güvenlik tedbirleri kapsamında yapılan denetimlerde ekipleri, vatandaşlardan dikkatli ve duyarlı olmaları istendi.

Bayram tatili için yola çıkan vatandaşlara emniyet kemeri ve kask kullanımının önemi, süratli araç kullanma ve seyir halinde cep telefonu kullanmanın zararları konularında bilgilendirme yapıldı.

Öte yandan ekiplerin bayram tatili süresince denetimlerini sürdürecekleri öğrenildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Kars, Kars İl Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir