Kars Güncel

Kars'ta çocuklar açık hava sinemasında aileleriyle film izledi

KARS - Kars'ın Sarıkamış ilçesinde öğrenciler, velileriyle açık havada animasyon çizgi filmi izledi.

Kars - Kars'ın Sarıkamış ilçesinde öğrenciler, velileriyle açık havada animasyon çizgi filmi izledi.

Sarıkamış 29 Eylül İlkokulu öğretmenleri tarafından okul bahçesinde açık hava sinema sistemi düzeni kuruldu. Okul duvarına projeksiyon makinesiyle yansıtılan animasyon filmlerini, anaokulu ve ilkokul öğrencileri velileriyle izledi.

Velilerden Erhan Ejder, ilk defa açık hava film seyrettiklerini belirterek, "Gerçekten çok güzel bir etkinlik olmuş. Uzun kış mevsiminin ardından çocuklarla dışarıda olmak çok güzeldi. Açık hava sinemasının devamını isteriz. Okulun personeline çok teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Öğrencilerden Deniz Alkan da güzel ve eğlenceli vakit geçirdiklerini dile getirerek, "Arkadaşlarla toplandık ilk defa açık havada film seyrettik ve eğlendik. Yapanlara teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Yaklaşık 2 saat süren etkinliğe, Kaymakam Enis Aslantatar, eşi Sema Aslantatar, Belediye Başkanı Serdar Kılıç eşi Selime Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Canan Altınkaya, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

Kars
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Enis Aslantatar, Kars, Sarıkamış gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir