Kars Çevre

Kars Ani Ören Yeri'nde çevre günü etkinliği

Kars'ta Ani Ören Yeri'nde Çevre Günü dolaysıyla çöp toplama etkinliği düzenlendi.

Kars'ta Ani Ören Yeri'nde Çevre Günü dolaysıyla çöp toplama etkinliği düzenlendi.

Kars - Protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar, tarihi Ani Ören Yeri'nin çöplerini toplayarak temiz bir çevreye dikkat çekti.

5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Türkiye Çevre Haftası çerçevesinde Ani Ören Yeri'nde Şehircilik ve İlkim Değişikliği İl Müdürlüğü'nce etkinlik yapıldı. Ören Yeri girişinde toplanan kalabalık, daha sonra ören yerinin içerisinde geçerek, ören yerine gelişi güzel atılan çöpleri toplayarak yanlarında getirdikleri poşetlere doldurdu.

Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Şehircilik ve İlkim Değişikliği İl Müdürü Rahmi Toktaş, temiz bir çevreye dikkat çekmek için Ani Ören Yeri'nde etkinlik yaptıklarını belirtti.

Toktaş, "5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Ani Ören Yeri'nde öğrencilerimizle birlikte hem çevre temizliği farkındalığı oluşturmak için, hem de Ani Ören Yeri'ni öğrencilerimize gezdirdik. Hep birlikte çevre temizliği de yaptık" dedi.

Daha sonra protokol üyeleri öğrenciler ile birlikte çevre temizliği yaparak, çöplerin gelişi güzel atılmamasına dikkat çekildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ani Ören Yeri, Kars, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir