Karlıova Kaymakamlığından uzman çavuşun bir kadını darbettiği iddiasına ilişkin açıklama:

Karlıova Kaymakamlığından uzman çavuşun bir kadını darbettiği iddiasına ilişkin açıklama:

"Bahse konu olay üzerine Kaymakamlığımızca ivedi olarak araştırma yapılmış ve akabinde olay hakkında adli ve idari soruşturma süreci başlatılmıştır"

BİNGÖL - Bingöl'ün Karlıova ilçesinde uzman çavuşun bir kadını darbettiği iddiasıyla ilgili adli ve idari soruşturma sürecinin başlatıldığı bildirildi.

Karlıova Kaymakamlığından yapılan açıklamada, bazı sosyal medya hesaplarında yer alan "Karlıova'da uzman çavuş terörü" şeklindeki haber ve paylaşımlar üzerine açıklama gereğinin duyulduğu belirtildi.

Açıklamada, "Bahse konu olay üzerine Kaymakamlığımızca ivedi olarak araştırma yapılmış ve akabinde olay hakkında adli ve idari soruşturma süreci başlatılmıştır." ifadesine yer verildi.Kaynak:AA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Bingöl haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Bingöl Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: açıklama, darp iddiası, Karlıova, kaymakamlık, Kaymakamlığından, uzman, çavuşun, bir, kadını, darbettiği, iddiasına, ilişkin.

Paylaşmak İstermisin?

Yorum Ekle