Kağızman'dan 4 sporcu milli takımına seçildi

Antalya'da bin 500 sporcunun katıldığı Minikler ve Yıldızlar Wushu Sanda Tao Türkiye Şampiyonası'nda Kars'ın Kağızman ilçesinde 4 sporcu milli takıma seçildi.

Kağızman'dan 4 sporcu milli takımına seçildi

Antalya'da bin 500 sporcunun katıldığı Minikler ve Yıldızlar Wushu Sanda Tao Türkiye Şampiyonası'nda Kars'ın ilçesinde 4 sporcu milli takıma seçildi.

Şampiyonaya katılan Kağızman Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından 5'i madalya ile dönerken bunlardan 4'ü ise milli takıma seçildi.

Kağızman Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Ferman Büyükdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu başarıya yoğun gayretler ve disiplinli çalışmalar sonucunda ulaşıldığını söyledi.

Gerek sporcuların, gerekse antrenörlerin bu konuda çok büyük özveri ile çalıştıklarını ifade eden Büyükdağ, ''Yetenek ve kabiliyet başarı için yeterli değil, disiplinli çalışma ve iyi bir hoca denetiminde programlı çalışma başarıyı getirir. Sporcularımızın azmi ve gayreti teknik heyetin bilgi ve tecrübesi, bu çok önemli başarıyı getirmiştir.'' dedi.

Kağızman Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörleri Aytaç Turan ve Hüseyin Örsçelik'de müsabaka öncesinde kendilerin destekleyenlere teşekkür etti.

Kaynak: AA

Kağızman'dan 4 sporcu milli takımına seçildi1


Editörün Seçtikleri

Diyadin Vefa Sosyal Destek Grubu, yaşlı ve engelliler için yollarda

Kovid-19 nedeniyle Ağrı genelinde 274.390 kişi sokağa çıkamayacak

Ağrı Gençlik Merkezi 200 siperli maskeyi teslim etti

Eleşkirt’te halk eğitim merkezinde usta öğreticiler maske üretiyor

Ağrılı küçük Yiğit, kumbarasındaki harçlıklarını Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı

Yorum Ekle