Kars Çevre

İtfaiye ekiplerinden karga kurtarma operasyonu

Kars'ta itfaiye ekipleri çatıya takılı kalan kargayı düzenledikleri operasyonla kurtarırken, diğer kargalar itfaiyecinin asılı olan arkadaşlarına zarar vereceğini sanıp itfaiye görevlisine saldırdılar.

Kars'ta itfaiye ekipleri çatıya takılı kalan kargayı düzenledikleri operasyonla kurtarırken, diğer kargalar itfaiyecinin asılı olan arkadaşlarına zarar vereceğini sanıp itfaiye görevlisine saldırdılar.

Kars - Kars Kazımbey Caddesi üzerinde bulunan eski garajlar civarındaki iş hanının çatısına ayağına dolanan iplerle takılı kalan karga, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu özgürlüğüne kavuşturuldu.

Çatıya sıkışan karganın sesini duyan vatandaşların 112 Acil servisine olayı bildirmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri kargayı takıldığı yerden kurtardı. Diğer kargaların saldırısına uğrayan itfaiye eri zor anlar yaşasa da Kargayı üzerine dolanan iplerden kurtardıktan sonra tekrar serbest bıraktı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, itfaiye, Kars, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir