Hakkari Sağlık

Irak'tan gelen hasta Hakkâri'de şifa buldu

Irak'ta koroner anjiyografi işlemiyle damarı açılmayan bir hasta, Hakkari Devlet Hastanesinde yapılan anjiyografi sonrası damarı tamamen açıldı.

Irak'ta koroner anjiyografi işlemiyle damarı açılmayan bir hasta, Hakkari Devlet Hastanesinde yapılan anjiyografi sonrası damarı tamamen açıldı.

Hakkâri - 172 yatak kapasiteli Hakkari Devlet Hastanesi şifa dağıtmaya devam ediyor. Birçok ameliyatın başarılı bir şekilde yapıldığı hastanede, bu defa Irak'tan gelen bir hastanın damarları, Kardiyoloji Uzmanı Uzm Dr. Muhammed Öztürk tarafından başarılı bir şekilde uygulanan operasyonla açıldı.

Hastaneden yapılan açıklamada, "Irak'ta koroner anjiyografi işlemiyle damarı açılmayan hasta Hakkari Devlet Hastanesinde yapılan anjiyografi sonrası damarı tamamen açıldı. Hasta 3 gün sonra şifa ile taburcu edildi. Kardiyoloji ekibimizi tebrik ediyoruz" denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Sağlık haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Hakkari Devlet Hastanesi, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir