Hakkari Kültür Sanat

Irak sınırında Kıraç konseri

HAKKARİ (İHA) - Ünlü sanatçı Kıraç, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde düzenlenen 5. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali kapsamında sahne aldı.

Hakkâri (İHA) - Ünlü sanatçı Kıraç, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde düzenlenen 5. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali kapsamında sahne aldı.

HAKKARİ - 5. Çukurca Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali'nin 4'üncü gününde düzenlenen Kıraç konserine binlerce kişi katıldı. Sevilen şarkılarını seslendiren Kıraç, hayranlarından büyük ilgi gördü. Konsere katılan Hakkari Valisi Ali Çelik ise Kıraç'a yöreye has hediyeler ve plaket takdim ederek, "Daha önceki günlerde raftingden off-roada kadar bedenen adrenalin yüklenmiştik, ama bu akşam ruhumuz gerçek anlamda Anadolu rock müziğiyle, güzel sesinizle vücudumuzun her zerresine kadar adrenalin yüklendi. Bu da bu festivalin en çarpıcı anı olsa gerek" dedi.

Çukurca Kaymakamı Mert Kumcu ise Türkiye'nin birçok yerinde konsere katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Gece geç saatlere kadar devam eden konserde vatandaşlar doyasıya eğlendi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Kültür Sanat haberleri de dahil olmak üzere, Çukurca, Festival, Hakkari, Spor, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir