Ekonomi

ING'den "Turuncu Hesap'ta Bitmeyen Hoş Geldin Faizi" uygulaması

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tuğçe Bora Kılıç:
- "Turuncu Hesap ile müşterilerimize günlük yüksek faizle mevduatlarını değerlendirme ve ihtiyaçları olduğunda vade derdi olmadan birikimlerini kullanma fırsatı sunuyoruz"

İSTANBUL - ING Türkiye, vade sorunu olmadan günlük faizle birikim yapma imkanı sağlayan "Turuncu Hesap'ta Bitmeyen Hoş Geldin Faizi" uygulamasını hayata geçirdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, ING müşterileri artık Turuncu Hesap'ta avantaj sağlayan ürünleri kullanarak "Hoş Geldin" dönemini uzatabiliyor, birikimlerini "Bitmeyen Hoş Geldin Faizi" ile değerlendirilebiliyor.

ING müşterileri ilk kez "Turuncu Hesap" açtığında koşulsuz 45 gün "Hoş Geldin Faizi"nden yararlanırken, avantaj sağlayan ürünleri kullanarak 105 güne kadar bu dönemi uzatabiliyor. Bu kapsamda ING'liler, Turuncu Ekstra programı ile alışverişlerinde banka kartını kullanarak puan topladıklarında "Hoş Geldin" dönemine 30 gün daha ekleyebiliyor. Ayrıca, birikimlerinin bir kısmını "Turuncu TL Hesap" bakiyelerine göre belirlenen tutarda, seçili yatırım fonlarında değerlendirdiklerinde "Hoş Geldin" dönemine 30 gün daha ekleniyor.

- Yüzde 52 "Bitmeyen Hoş Geldin Faizi"

"Hoş Geldin Faiz" dönemi sona eren ve Turuncu Hesap'ı olan ING müşterileri ise, Turuncu Hesap'ta avantaj kazandıran ürünleri kullanarak faiz oranlarını artırabiliyor ve "Bitmeyen Hoş Geldin Faizi" ile birikimlerini değerlendirebiliyor. Ek faiz kazandıran kredi kartı, sigorta poliçesi, yatırım fonu ve Turuncu ekstra ürünlerindeki hedefleri yakalayan ING müşterileri, her bir ürün için ek faiz kazanarak toplamda yüzde 52'lik "Bitmeyen Hoş Geldin Faizi"nden yararlanabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tuğçe Bora Kılıç, ING Türkiye olarak şu ana kadar dijital güçleri ve yenilikçi duruşları ile birçok ilke imza attıklarını belirtti.

Kılıç, 2011 yılında bir ilke imza atarak hayata geçirdikleri amiral gemileri Turuncu Hesap'ın inovatif duruşlarını yansıtan en iyi örneklerden biri olduğunu vurgulayarak, "2 milyonu aşkın müşteriye ulaşan Turuncu Hesap ile son bir yılda hacmimizi ikiye katladık. Turuncu Hesap ile müşterilerimize günlük yüksek faizle mevduatlarını değerlendirme ve ihtiyaçları olduğunda vade derdi olmadan birikimlerini kullanma fırsatı sunuyoruz." açıklamasında bulundu.

Müşterileri için fark yaratmaya devam ederken, aynı zamanda avantajlı ürünleriyle müşterilerinin paralarını her gün büyüttüklerini ve kendilerini kazandıran dijital banka olarak konumladıklarını aktaran Kılıç, "Bu vizyonumuzu yansıtan ve müşterilerimize yüksek faizle birikimlerini değerlendirme imkanı sağlayan Bitmeyen Hoş Geldin Faizi uygulamamızla sektör öncülerinden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu uygulamamızla aynı zamanda tasarruf etmek isteyen müşterilerimize de avantajlı fırsatlar sunuyoruz, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve paralarını büyütmek için yenilikçi ürünler geliştirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Verilen bilgiye göre, Turuncu Hesap'tan para çekildiğinde veya hesaba para yatırıldığında vade bozulmuyor, birikimler günlük faiz kazanarak değerlendirilebiliyor, farklı para birimlerinde hesap açabiliyor.

ING müşterileri Turuncu Hesap'ı, ING Mobil üzerinden zahmetsiz ve kolay bir şekilde açabiliyor. Yenilenen tasarımıyla ING Mobil üzerinden avantajlı tüm ürünler tek bir ekrandan takip edilebiliyor. Aynı zamanda müşteriler, ING Mobil'de yer alan Cebimdeki Danışman üzerinden haftanın 7 günü gece 12'ye kadar görüntülü görüşme ile bilgi alarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir