Iğdır Asayiş

Iğdır'da uyuşturucu operasyonu: 2 kişi yakalandı

Iğdır'da "Uyuşturucu Madde Ticaretine" yönelik gerçekleştiren operasyonda 2 kişi yakalandı.

Iğdır'da "Uyuşturucu Madde Ticaretine" yönelik gerçekleştiren operasyonda 2 kişi yakalandı.

Iğdır - Iğdır'da uyuşturucu madde ticaretine yönelik yapılan operasyonda önemli bir başarı elde edildi. Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde gerçekleştirdikleri operasyonda, il merkezinde bulunan 3 adreste arama yaptı. Gerçekleştirilen operasyonda yapılan aramalarda 7 bin 500 gram esrar maddesi, 345 kök kenevir bitkisi ve 1 adet suçta kullanılan hassas terazi ele geçirildi. Operasyon kapsamında 2 şüpheli şahıs hakkında adli işlem başlatılmış olup, soruşturma derinleştirildi. Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu madde ticareti ve bu tür suçların önlenmesine yönelik kararlı çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Iğdır haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Iğdır Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Iğdır'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Iğdır, Iğdır İl Jandarma Komutanlığı, Jandarma, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir