Iğdır Güncel

Iğdır'da aranan 11 şüpheli yakalandı

IĞDIR - Iğdır'da farklı suçlardan aranan 11 şüpheli, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının düzenlediği operasyonlarla yakalandı.

Iğdır - Iğdır'da farklı suçlardan aranan 11 şüpheli, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının düzenlediği operasyonlarla yakalandı.

Ekipler, kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 firari hükümlü ile farklı suçlardan aranan 9 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Farklı adreslere operasyon düzenleyen emniyet ve jandarma ekibi, 11 şüpheliyi yakaladı.

Kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi, 9 şüpheli hakkında ise işlem başlatıldı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Iğdır haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Iğdır Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Iğdır'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Iğdır, Jandarma, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir