Iğdır Asayiş

Iğdır'da 15 yıl hapis cezası olan şahıs tutuklandı

Iğdır'da 15 yıl hapis cezası olan V.E. Iğdır İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT dedektifleri tarafından yapılan operasyonla yakalandı

Iğdır'da 15 yıl hapis cezası olan V.E. Iğdır İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT dedektifleri tarafından yapılan operasyonla yakalandı

Iğdır - Edinilen bilgiye göre Iğdır İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü JASAT dedektifleri "Bir Kimseyi Fuhuşa Teşvik Etmek veya Yaptırmak veya Aracılık Etmek veya Yer Temin Etmek, 5607 Sayılı Kanuna Muhalefet ve Tehdit" suçlarından aranan ve hakkında toplam 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan V.E.'nin tutuklanması için çalışma başlattı. V.E.'nin tutuklanması için yapılan operasyonda V.E. iş yerinde yakalanarak gözaltına alındı. V.E. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak Iğdır S Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Iğdır haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Iğdır Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Iğdır'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Asayiş Şube Müdürlüğü, Gözaltı, Iğdır, Jandarma, JASAT, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir