Ekonomi

Huawei, MateBook X Pro 2024'ü Türkiye'de satışa sundu

İSTANBUL - Huawei, yeni MateBook X Pro 2024 modelinin Türkiye'de satışına başladı.

İSTANBUL - Huawei, yeni MateBook X Pro 2024 modelinin Türkiye'de satışına başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Huawei MateBook X Pro 2024, özellikle profesyoneller ve yüksek performans gereksinimi olan kullanıcılar için tasarlandı.

Toplam 980 gram ağırlığında ve 13,5 mm inceliğinde olan MateBook X Pro, Intel Core Ultra 9 işlemci ile donatıldı. Bu güçlü işlemci, 40W TDP sunarak yoğun görevlerde bile kesintisiz performans sağlıyor. 32 GB RAM ve 2 TB NVMe PCIe SSD depolama kapasitesine sahip donanım, kullanıcıların en zorlu görevleri bile hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlıyor.

Huawei MateBook X Pro 2024, mavi ve siyah gibi dahil çeşitli renk seçenekleri sunarak kullanıcılara tarzlarına uygun bir seçim yapma imkanı sunuyor.

Yüzde 93 ekran-gövde oranı ve 1000 nit tepe parlaklığı ile kristal netliğinde görüntüler sunan MateBook X Pro 2024, 14.2 inç esnek OLED ekran, 3.1K çözünürlüğü ve 120 Hz yenileme hızı ile dikkati çekiyor.

Ayrıca, MateBook X Pro 2024 altı hoparlörlü ve dört mikrofonlu sistem ile kristal netliğinde ses kalitesi sunuyor.

Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 destekli MateBook X Pro 2024, hızlı ve güvenilir bağlantı imkanı sağlıyor. Thunderbolt 4 bağlantı noktaları ile genişletilebilirlik sağlanırken, 90 watt SuperCharge Turbo teknolojisi sayesinde batarya 10 dakikalık şarj ile 2 saatlik ofis kullanım süresi sunuyor.

- Akıllı özellikler ve kullanıcı deneyimi

Ürün, Huawei SuperHub ve Huawei PC Manager gibi akıllı yazılım özellikleri ile kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor. Bu özellikler, cihazlar arası sorunsuz geçiş ve yönetim esnekliği sağlıyor. Performans Modu, Ekran Modu ve Göz Konfor Modu gibi çeşitli modlar, farklı kullanım senaryolarına uyum sağlıyor. SuperHub, telefonundan görüntüleri, metinleri ve diğer dosyaları kolayca sürükleyip bırakarak dizüstü bilgisayara toplu halde aktarım yapmaya olanak tanıyor. Söz konusu özellik, verimliliği artırarak kullanıcıların iş akışlarını daha akıcı hale getiriyor.

Gelişmiş dokunma algılama, haptik bileşenlere sahip Free Touch touchpad ve sekiz sezgisel hareket desteği ile kullanıcılara daha duyarlı, konforlu ve verimli bir kullanım deneyimi sunuluyor.

Gelişmiş yapay zeka kamera özellikleri, video görüşmelerinde kullanıcıları her zaman ön planda tutuyor. FollowCam, Eye Contact, Virtual Background ve Beauty gibi özellikler, kullanıcının en iyi şekilde görünmesini sağlıyor. Huawei Sound sistemi, beş metreye kadar 360 derece ses algılama özelliği ile geniş bir alanda kristal netliğinde ses sunuyor. Smart Audio Mixer teknolojisi, vokalleri, enstrümanları ve mekansal sesi hassas bir şekilde ayarlayarak zengin ve dokulu bir dinleme deneyimi sağlıyor.

MateBook X Pro, 84 bin 999 lira fiyatla satışa sunuluyor. 6 bin 499 liralık FreeBuds Pro 3 ve 8 bin 999 liralık 1 yıl uzatılmış garanti de hediye ediliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir