Tunceli Güncel

Heyelan nedeniyle kapanan Tunceli-Erzincan kara yolu yeniden ulaşıma açıldı

TUNCELİ - Heyelan nedeniyle kapanan Tunceli-Erzincan kara yolu, ekiplerin çalışmasıyla yeniden ulaşıma açıldı.

Tunceli: Heyelan nedeniyle kapanan Tunceli-Erzincan kara yolu, ekiplerin çalışmasıyla yeniden ulaşıma açıldı.

Kentin bazı noktalarında öğle saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yaşamı olumsuz etkiledi.

Yağış nedeniyle Tunceli-Erzincan kara yolunun 26. kilometresinde heyelan meydana geldi.

İhbar üzerine bölgeye Karayolları 86. Şube Şefliğine bağlı ekipler yönlendirildi.

Ekiplerin iş makineleri yardımıyla toprak ve kaya parçalarını temizlemesinin ardından kara yolunda yeniden ulaşım sağlandı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Kilometre, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir