Ekonomi

Hepsiburada'dan Premium hesabına geçenlere özel kampanya

İSTANBUL - Hepsiburada, üyelik bazlı sadakat programı Hepsiburada Premium'a geçen kullanıcılara "İlk 4 Ay Bizden" kampanyasını duyurdu.

İSTANBUL - Hepsiburada, üyelik bazlı sadakat programı Hepsiburada Premium'a geçen kullanıcılara "İlk 4 Ay Bizden" kampanyasını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Hepsiburada, tüm alışverişlerde kargo bedava, üyelik boyunca hediye BluTV üyeliği ve tüm alışverişlerden yüzde 3 kazanç gibi birçok avantaj sunduğu sadakat programı Hepsiburada Premium'un yeni kampanyasını paylaştı.

İlk 4 Ay Bizden kampanyasıyla Premium'a yeni geçen kullanıcılar, 4 aylık üyelik ücretini "Hepsipara" olarak Hepsiburada alışverişlerinde kullanabilecek.

Aylık 39,90 lira olan Premium'a geçen kullanıcılar, yapacakları ilk alışverişte o ayın üyelik ücretini Hepsipara olarak da kazanacak.

Premium kullanıcılarını, ücretsiz randevulu teslimat, ücretsiz kapında iade, Petrol Ofisi'nden 5 kat puan kazanımı, Enterprise araç kiralamada yüzde 35 indirim gibi fırsatlar da bekliyor.

Hepsiburada'dan ayda ortalama 4 sipariş veren Premium'lu bir kullanıcı 179,60 lira kargo tasarrufu, 79,08 lira Hepsipara kazancı, 179,90 lira değerinde hediye BluTV üyeliği ve 4 Premium kampanyasından 105 lira tasarruf edebiliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir