Erzincan Asayiş

Havalandırma boşluğunda sıkışan karga yavrusu kurtarıldı

Erzincan'da bir apartmanın havalandırma boşluğunda sıkışan karga yavrusu itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Erzincan'da bir apartmanın havalandırma boşluğunda sıkışan karga yavrusu itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Erzincan - Olay, Erzincan Mimar Sinan Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Mimar Sinan Mahallesi 1199. sokaktaki bir apartmanın havalandırma boşluğunda karga yavrusu sıkıştı.

Apartmanda yaşayan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri havalandırma duvarının alt kısmında çalışma başlattı. Duvarda karganın çıkabileceği kadar boşluk oluşturan ekipler, karga yavrusunu bulunduğu yerden çıkardı.

Karganın çıkarılmasıyla birlikte apartman sakinleri tarafından büyük bir sevinç yaşanırken karga yavrusunun doğaya bırakıldığı öğrenildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, itfaiye, Mimar Sinan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir