Hakkari Çevre

Hakkari-Van karayolu çöplerden temizlendi

Hakkari Belediyesi Çevre ve Temizlik Müdürlüğü ekipleri, Hakkari-Van karayolunu çöplerden arındırdı.

Hakkari Belediyesi Çevre ve Temizlik Müdürlüğü ekipleri, Hakkari-Van karayolunu çöplerden arındırdı.

Hakkâri - Bayram tatilinde karayolu kenarına atılan çöplerin kent görünümünü bozması üzerine belediye ekipleri harekete geçti. İlk olarak şehir girişindeki çöpleri toplayan belediye ekipleri daha sonra Hakkari-Van kara yolu üzerindeki Depin bölgesine geçti. Vatandaşların hijyenik bir ortamda piknik yapılabilmesi için çalışma başlatan ekipler, kamelyaların çevresini çöplerden arındırdı.

Belediye ekiplerinin çalışmasını takdirle karşılayan vatandaşlar, herkesin çevreye sahip çıkması ve çöplerini yol kenarına değil çöp noktalarına bırakması gerektiğini ifade ettiler.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, Hakkari Belediyesi, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir