Hakkari Güncel

Hakkari Milli Eğitim Müdürü Yılmaz, LGS il birincisini tebrik etti

HAKKARİ - Hakkari Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan merkezi sınavda 484.938 puanla il birincisi olan Aşti Çetin'i ziyaret etti.

Hakkâri - Hakkari Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan merkezi sınavda 484.938 puanla il birincisi olan Aşti Çetin'i ziyaret etti.

Başarılı öğrencinin evine giden Yılmaz, aldığı puanla il birincisi olmayı başarabilen Çetin ve ailesini tebrik etti.

Öğrencilerin başarısı için yoğun ve planlı bir çalışma yürüttüklerini belirten Yılmaz, ilin başarı çıtasını da yükseltmek istediklerini söyledi.

Yılmaz, "Valimizin öncülüğünde temel hedefimiz, öğrencilerimizi günümüzün bilgi, yoğun ve rekabetçi dünyasına en iyi şekilde hazırlamak. Okullarımızda yaptığımız hazırlık sınavları ve takviye kurslarımızın faydasını görmeye başladık. Öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlayan değerli yönetici, öğretmen ve ailelerine teşekkür ediyorum." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren baba İbrahim Çetin de okul idaresi ile öğretmenlerine teşekkür etti.

Hakkari Milli Eğitim Müdürü Yılmaz, LGS il birincisini tebrik etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Liselere Geçiş Sistemi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir