Hakkari Güncel

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneğinden özel gereksinimli çocuğa destek

HAKKARİ - Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği, Şemdinli ilçesinde yaşayan engelli çocuğa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Hakkâri - Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği, Şemdinli ilçesinde yaşayan engelli çocuğa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, hayırseverlerin desteğiyle temin edilen tekerlekli sandalye Karataş'a teslim edildi.

Dernek Başkanı Yavuz Aydoğdu, Karataş'ın en büyük hayalinin akülü arabasıyla okula gtimek ve arkadaşlarıyla gezmek olduğunu söyledi.

Özel gereksinimli insanlara destek olmak için çalıştıklarını belirten Aydoğdu, "Karataş'ın ihtiyaçları için bize ulaşan ailemizin talebini yerine getirdik. Hayırseverlerden gelen yardımlarla aldığımız sandalyeyi kendilerine ulaştırdık. Amacımız coğrafya tanımaksızın tüm insanlara ulaşmak. Özel gereksinimli arkadaşlarımızı topluma kazandırmak için çalışıyoruz. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Karataş'ın ailesi de dernek yetkililerine teşekkür etti.

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneğinden özel gereksinimli çocuğa destek1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Şemdinli, Tekerlekli Sandalye, Yavuz Aydoğdu gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir