Hakkari Güncel

Hakkari Gazeteciler Cemiyetinin yeni başkanı Yiğit oldu

Hakkâri Gazeteciler Cemiyetinin yeni başkanı Ali Yiğit oldu.

Hakkâri Gazeteciler Cemiyetinin yeni başkanı Ali Yiğit oldu.

Hakkâri - 1 Mart 2021 yılında kurulan Hakkari Gazeteciler Cemiyeti (HGC) ikinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Cemiyet ofisinde düzenlenen kongreye HGC Kurucu Başkanı Hakan Taş, HGC'nin mevcut Başkanı Mehmet Özkan ile cemiyet yönetimi ve üyeleri katıldı. Divan oluşumunun ardından başlayan kongrede geçmiş dönemin faaliyet ve mali raporları okunarak ibra edildi. Dilek ve temennilerin dile getirilmesinin ardından tek liste ile girilen seçimlerde HGC Yönetim Kurulu Başkanlığına Ali Yiğit, Başkan Yardımcılığına Mehmet Özkan, Genel Sekreterliğine Zeki Dara, Saymanlığa Serkan Besi, yönetim kurulu üyeliğine ise Hamza Gündüz seçildi.

Görevi devreden Hakkari Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özkan, yeni başkan Yiğit'e görevinde başarılar diledi.

Başkan Yiğit ise kurul sonrası yaptığı konuşmada, "2024 yılında merkez ve ilçelerdeki gazeteci arkadaşlarımızın tek çatı altında topladığımız cemiyetimizin başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Hiçbir şartta eğilmedik, bükülmedik. Kısaca bana bu yetkiyi veren kurullardaki tüm arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum. Önceki Başkan Mehmet Özkan'a da yeni görevinde başarılar diliyorum'' dedi.

Kurucu Başkan Hakan Taş ise yeni yönetime başarılar diledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir