Hakkari Güncel

Hakkari'de "Kulüpler Arası Halk Oyunları Yarışması" yapıldı

Hakkari Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Kulüpler Arası Halk Oyunları Yarışması" sona erdi.

Hakkari Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Kulüpler Arası Halk Oyunları Yarışması" sona erdi.

Hakkâri - Hakkari Spor Salonunda düzenlenen yarışmaya Hakkari il merkezi ile Yüksekova ve Şemdinli ilçesinde olmak üzere yaklaşık 19 kulüp katıldı. 6 jüri huzurunda yapılan yarışmalarda ekipler büyük bir performans sergiledi.

Sabah başlayan ve akşam saatlerinde sona eren yarışma sonunda yıldızlarda Ters Lale Spor Kulübü birinci olurken, miniklerde Hakkari Gençlik ve Spor Kulübü, gençlerde Mehmet Akif Ersoy Kulübü, büyükler kategorisinde ise Yüksekova Belediye Spor Kulübü birinci oldu.

Halk Oyunları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Hakkari Temsilcisi Sıdkı Zerek ve eğitmenler tarafından dereceye grin kulüplerin ödülleri takdim edildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, Şemdinli, Spor, Yüksekova gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir