Hakkari Güncel

Hakkari'de kar ve tipi etkili oldu, sürücüler zor anlar yaşadı

Hakkari'nin Derecik ilçesinde kar ve tipiden dolayı sürücülere zor anlar yaşadı.

Hakkari'nin Derecik ilçesinde kar ve tipiden dolayı sürücülere zor anlar yaşadı.

Hakkâri - Hakkari-Derecik karayolunun Canlıkaya Geçidi'nde etkili olan kar ve tipi sürücülere zor anlar yaşadı. Tipiye hazırlıksız yakalanan sürücüler kayganlaşan yolda ilerlemekte zorluklar yaşadı. Bazı sürücüler zincir taktıktan sonra yola devam edebildi. Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle mahsur kalan bazı araçlar diğer sürücülerin desteğiyle yola devam etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Derecik, Hakkari, Kar Yağışı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir