Hakkari Güncel

Hakkari'de 'Çocuk Oyun ve Yaşam Merkezi' yeniden hizmete açıldı

Hakkari Valisi Ali Çelik'in talimatı üzerine 'Çocuk Oyun ve Yaşam Merkezi', yeniden dizayn edilerek hizmete açıldı.

Hakkari Valisi Ali Çelik'in talimatı üzerine 'Çocuk Oyun ve Yaşam Merkezi', yeniden dizayn edilerek hizmete açıldı.

Hakkâri - Hakkari Belediyesinin Halife Derviş Mahallesi'nde bulunan ek hizmet yerleşkesinin bin 500 metrekarelik kapalı alanı içerisinde oluşturulan Çocuk Oyun ve Yaşam Merkezi, 2,5 ay sonra yeniden açıldı. Bir süre önce Vali Ali Çelik; Vali Yardımcıları Buğra Karadağ ile Tayyar Emre Mahmutoğlu ve beraberindeki heyetle Hakkari Belediyesi Çocuk Oyun ve Yaşam Merkezinde incelemelerde bulunarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkililerinden bilgi almıştı.

Vali Çelik, yaptığı incelemelerde , oyun merkezinin büyütülmesi ve yeni oyun gruplarının alınması talimatı vermişti. Bu süre zarfında çocuk oyun merkezi yeniden kapılarını çocuklar ve ailelerine açtı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, Hakkari Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir