Hakkari Güncel

Hakkari'de 3 bin 823 öğrenci LGS'ye girecek

Hakkari'de 2 oturum şeklinde yapılacak LGS'ye 3 bin 823 öğrencinin katılacağı belirtildi.

Hakkari'de 2 oturum şeklinde yapılacak LGS'ye 3 bin 823 öğrencinin katılacağı belirtildi.

Hakkâri - 2 Haziran Pazar günü LGS'nin biri evde eğitim gören öğrenci salonu olmak üzere toplam 213 salonda yapılacağı belirtildi. 3 bin 823 öğrencinin katılımı ve 475 öğretmenin görevlendirilmesiyle gerçekleştirilecek LGS öncesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sınav Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürü Sait Ediş başkanlığında sınava hazırlık toplantısı gerçekleştirildi. Hakkari'de hiçbir öğrencinin mağdur edilmeyeceğini belirten Şube Müdürü Sait Ediş, başarılı bir sınav süreci geçirilmesi temennisiyle sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir