Hakkari Asayiş

Hakkari'de 15 ton saman ve 250 bağ ot yandı

Hakkari'nin Çimenli köyünde depo olarak kullanılan samanlıkta çıkan yangında 15 ton saman ve 250 bağ ot yandı.

Hakkari'nin Çimenli köyünde depo olarak kullanılan samanlıkta çıkan yangında 15 ton saman ve 250 bağ ot yandı.

Hakkâri - Kent merkezinden 25 kilometre mesafede bulunan Çimenli köyünde tarım ve hayvancılıkla uğraşan Osman Kurt isimli vatandaşın kış için biriktirdiği otlar, bilinmeyen bir sebeple yandı. İhbarla bölgeye gelen Hakkari Belediyesi itfaiye ekiplerinin 4 saatlik müdahalesiyle yangın yakındaki ev ve ahırlara sıçramadan kontrol altına alındı.

Yangında Osman Kurt isimli vatandaşa ait 15 ton saman ve 250 bağ ot ahırla birlikte küle döndü.

Çimenli köyü sakinleri, zamanında gelen ve hızlıca yangına müdahale eden ve köyü yanmaktan kurtaran itfaiye ekibine teşekkür etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, Hakkari Belediyesi, itfaiye, Kilometre, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir