Sitede 5151 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu7°C

Hakkari polisi Kurul Özel Ödülü'ne layık görüldü

HAKKARİ - Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, "Çocuklar Üşümesin Diye" projesi ile TDP Merkez Takip ve Değerlendirme Kurulu'nca Kurul Öz...

Hakkari polisi Kurul Özel Ödülü'ne layık görüldü

HAKKARİ - Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, "Çocuklar Üşümesin Diye" projesi ile TDP Merkez Takip ve Değerlendirme Kurulu'nca Kurul Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Valiliğin internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Hizmetleri Yönetmeliği gereğince oluşturulan Toplum Destekli Polislik Merkez Takip ve Değerlendirme Kurulu tarafından "2018 Yılının En İyi Toplum Destekli Polislik İl Uygulamaları" seçildi.

Değerlendirmeler sonucunda Hakkari Emniyet Müdürlüğünün "Çocuklar Üşümesin Diye" projesi Kurul Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Dikmen hizmet binasında düzenlenen törende, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, ödüle layık görülen katılımcıları tebrik etti.

Törene, Emniyet Genel Müdür yardımcıları, daire başkanları, Kırıkkale, Antalya, Mersin ve Hakkari Emniyet Müdür yardımcıları ile TDP Şube Müdürleri ve polis memurları da katıldı.(AA)

Hakkari polisi Kurul Özel Ödülü'ne layık görüldü1

Yorum Ekle