Sitede 2549 kişi varkapalıAğrıkapalı-8.8°C

Ağrı Haber, Son Dakika Haberleri

Ağrı 04 haber sayfamızda Ağrı son dakika haberlerini ajanslarla birlikte doğru ve tarafsız bir şekilde takip edebilirsiniz. 


Ağrı'da kaçak sigara operasyonu

Ağrı'da kaçak sigara operasyonu

AĞRI - AĞRI'nın Patnos ilçesinde durdurulan tır ve otomobilde yapılan aramada 12 bin 820 paket kaçak sigara ele geçirildi.Valilikten yapılan açıklamaya göre,…

Devamı »

Ağrı'da kar yağışı

Ağrı'da kar yağışı

AĞRI - Ağrı'da akşam saatlerinde başlayan ve etkili olan kar yağışı sonrası kent beyaz örtüyle kaplandı.Kentte etkili olan soğuk hava akşam…

Devamı »

Ağrı Merkez nüfusu 2018 yılına göre 149.188'dir. Bunun, 76.416'sı erkek, 72.772'si kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %51,22 erkek, %48,78 kadındır.

Ağrı'nın Rakımı 1640 metredir.

Ağrı coğrafi olarak Doğuanadolu bölgesinde bulunan bir il ismi demektir. Ağrı haber sitemizde Ağrı ile ilgili son dakika Ağrı haberlerini anlamına da gelmektedir. Ayrıca Ağrı'nın ilçeleri olan Diyadin, Doğubayazıt, Patnos, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur son dakika haberleri bulunuyor.

Diyadinnet Ağrı haberleri sayfamızda aynı zamanda haber ajansları Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Ağrı Gazeteleri tarafından derlenen haberler yer alıyor.