Erzincan Güncel

"Gözümüz Olun" projesi işbirliği protokolü imzalandı

Erzincan'da "Gözümüz Olun" projesi işbirliği protokolü imza töreni gerçekleşti.

Erzincan'da "Gözümüz Olun" projesi işbirliği protokolü imza töreni gerçekleşti.

Erzincan - Huzur ve güven ortamının daha da artırılmasını amaçlayan "Gözümüz Olun" projesi işbirliği protokolü imzalandı. Projenin ekonomik desteğinin yüzde 50'inin valilik, yüzde 50'inin belediye tarafından karşılandığı belirtildi.

Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında düzenlenen imza törenine, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali Yardımcıları Yusuf İzci, Mehmet Emre Canpolat ve İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt katıldı.

İmza töreninde konuşma yapan Vali Hamza Aydoğdu, Erzincan'da var olan huzur ve güven ortamının daha da arttırılması için önemli bir projenin işbirliği protokolünün imzalandığını kaydetti. Aydoğdu, "İl merkezimizde bulunan 2 bin 608 sokak, 272 cadde ve 10 bulvarda, güvenlik kameralarının yaygınlaştırılması için başlatmış olduğumuz bu proje kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından tespit edilen ve öncelikli olarak kamera konulması gereken noktalara belediyemiz ve özel idaremizin destekleriyle kamera sistemi kurulacak. Bu sayede sokaklarımızı, caddelerimizi ve bulvarlarımızı daha da güvenli hale getirmeyi hedefliyoruz. Emeği ve katkısı bulunan herkese teşekkür ediyor, ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bekir Aksun, Belediye, Erzincan, Kenan Kurt, Süleyman Karaman gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir