Ekonomi

Goodyear Türkiye'ye "Altın İhracat" ödülü

Goodyear Türkiye Genel Müdürü Marwa Khairalla:
- "Türk otomotiv endüstrisinin büyümesini desteklemeye devam etmekten gurur duyuyoruz"

İSTANBUL - Goodyear Türkiye, "İhracatın Şampiyonları Ödülleri"nde üçüncü kez Altın İhracat Ödül'üne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından düzenlenen "İhracatın Şampiyonları Ödülleri"nde Goodyear Türkiye, ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı 3'üncü kez "Altın İhracat Ödülü"nü kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Goodyear Türkiye Genel Müdürü Marwa Khairalla, "OIB tarafından verilen bu ödül, Goodyear Türkiye ailesinin tüm üyelerinin çabalarının bir kez daha taktir edildiğini gösterdi. Lider bir lastik üreticisi ve teknoloji lideri olan Goodyear, 60 yılı aşkın süredir Türkiye'de otomotiv sektörüne aktif olarak katkıda bulunuyor. Türk otomotiv endüstrisinin büyümesini desteklemeye devam etmekten gurur duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir