Ekonomi

GeForce NOW powered by GAME+ "Gündüz Paketi"ni duyurdu

İSTANBUL - GeForce NOW Powered by GAME oyun tutkunlarına yeni kampanyası "Gündüz Paketi"ni sundu.

İSTANBUL - GeForce NOW Powered by GAME oyun tutkunlarına yeni kampanyası "Gündüz Paketi"ni sundu.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, GeForce NOW Powered by GAME , "Gündüz Paketi" ile oyun tutkunlarına özel bir fırsat sunuyor. Paket, sabah 07.00 ila akşam 18.00 arasında oyun keyfi yaşamak isteyenler için tasarlandı.

Kampanya kapsamında "Gündüz Paketi" aylık 170 liraya sunuluyor.

Paket, NVIDIA GeForce RTX destekli sunuculara ve 1900'ün üzerinde desteklenen oyuna öncelikli erişimle oyun dünyasına hızlı bir başlangıç sağlayarak oyunseverlere daha fazla oyun oynama süresi ve eğlence sunuyor.

Oyun tutkunları, Gündüz Paketi ile güçlü donanım ihtiyacını ortadan kaldıran ve tüm bilgisayarları oyun bilgisayarına dönüştüren bulut oyun teknolojisine NVIDIA GeForce NOW Powered by GAME 'ın Türkiye'deki sunucuları üzerinden erişebilecek.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir