Ekonomi

"GameZone Game On" etkinliği devam ediyor

İSTANBUL - Republic Of Gamers (ROG), MediaMarkt ve Intel'in işbirliğiyle gerçekleşen "GameZone Game On" etkinliği Marmara Park AVM'de devam ediyor.

İSTANBUL - Republic Of Gamers (ROG), MediaMarkt ve Intel'in işbirliğiyle gerçekleşen "GameZone Game On" etkinliği Marmara Park AVM'de devam ediyor.

MediaMarkt'tan yapılan açıklamaya göre, ilk turu 8 Haziran'da gerçekleşen etkinlik, 29 Haziran Marmara Park AVM ayağıyla devam ediyor.

E-spor tutkunlarının Counter Strike 2, Forza Horizon 5, Beat Saber ve FC 24 oyunlarında rekabet ettiği yarışma, 20 Temmuz'da da Ankara ayağında oyun severleri ağırlayacak.

Her şehirden finalistlerin de belirleneceği ve ödüller alacağı yarışmada ülke birincisine verilecek büyük ödül ise 300 bin lira olarak belirlendi. İkincilik ödülü 100 bin lira, üçüncülük ödülü ise 50 bin lira olacak. Kazanan yarışmacılar, ödül olarak alacakları belirtilen miktarlardaki MediaMarkt hediye çeklerini MediaMarkt mağazalarında kullanabilecek.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir