Erzincan Güncel

Erzincan Valisi Aydoğdu, bayramda görev yapan güvenlik güçleriyle bayramlaştı

ERZİNCAN - Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, vatandaşların huzur ve güvenliği için bayram mesaisi yapan güvenlik güçlerini ziyaret edip bayramlaştı.

Erzincan - Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, vatandaşların huzur ve güvenliği için bayram mesaisi yapan güvenlik güçlerini ziyaret edip bayramlaştı.

Kentte uygulama noktaları, karakol ile ilçe emniyet müdürlüğünde görevli olan güvenlik güçlerini ziyaret eden Aydoğdu, ekiplerin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Uygulama noktalarında incelemede bulunan Aydoğdu, burada kullanılan araçlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Aydoğdu, burada yaptığı konuşmada, kolluk kuvvetlerinin önemli bir görev ifa ettiğini belirterek, "Milletimizin hizmetinde 24 saat görev yapıyorsunuz. Bayramlarda ve tatillerde kısaca her zaman görevinizin başındasınız. Sizlerin her daim hazır oluşunuz, hepimizi emniyette tutuyor. Allah sizleri kaza ve belalardan korusun. Sağlık içerisinde ailelerinizle beraber hayırlı bayramlar diliyor, hepinize çok teşekkür ediyorum." dedi.

İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ise mesai mefhumu gözetmeksizin görevini layıkıyla yerine getiren mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Erzincan Valisi Aydoğdu, bayramda görev yapan güvenlik güçleriyle bayramlaştı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Kenan Kurt, Kurban Bayramı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir