Erzincan Güncel

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü ve EBYÜ arasında işbirliği protokolü imzalandı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Klinik Eczacılık Anabilim Dalı ile Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Klinik Eczacılık Anabilim Dalı ile Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Erzincan - Erzincan İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı hastanelerde Klinik Eczacılık Hizmetlerinin sunulması ve Klinik Eczacılık Uygulama dersinin yürütülmesi amaçlanan protokolün imza töreni Erzincan İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleşti.

İmza törenine, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Öztekin Algül katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ali Yıldırım, Cihan Tekin, Erzincan, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir