Erzincan Spor

Erzincan'da milli heyecan dev ekranda yaşandı

A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024 Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk mücadelesi olan Gürcistan maçı, Erzincan'da Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan dev ekrandan yayınlandı.

A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024 Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk mücadelesi olan Gürcistan maçı, Erzincan'da Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan dev ekrandan yayınlandı.

Erzincan - Ay- yıldızlılara galibiyeti getiren goller, Erzincan'da heyecanlı anlara sahne oldu. A Milli Futbol Takımı'nın golleri Mert Müldür, Arda Güler ve Kerem Aktürkoğlu'dan geldi. Maçı A Milli Futbol Takımı 3-1 kazanırken galibiyetle birlikte Erzincan halkı büyük coşku yaşadı. Türkiye, F Grubu'nda ikinci maçında Cumartesi günü Portekiz ile, üçüncü maçında da 26 Haziran'da Çek Cumhuriyeti ile karşı karşıya gelecek.

Millilerin Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk maçı olan Gürcistan maçını heyecan içerisinde izleyen vatandaşlar, 90 dakika sonunda alınan galibiyetle büyük sevinç yaşadı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Futbol, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir