Erzincan Güncel

Erzincan'da jandarma komandolar gösterisiyle nefes kesti

Erzincan'da jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen törende jandarma komando birliğinin gösterisi izleyenlerin adeta nefesini kesti.

Erzincan'da jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen törende jandarma komando birliğinin gösterisi izleyenlerin adeta nefesini kesti.

Erzincan - İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen programa; Vali Hamza Aydoğdu, Milletvekili Süleyman Karaman, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Cem Kamil Sağcan, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve il protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Şehrin huzuru, vatandaşların mal ve can güvenliği için gece gündüz demeden özveriyle görev yapan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Veysel Yanık'a ve tüm jandarma personellerine teşekkür eden Vali Hamza Aydoğdu, jandarma teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Kahraman jandarmaların, ay yıldızlı bayrağın dalgalandığı her yerde yorulmadan yılmadan devletine ve milletine hizmet ettiğini belirten Vali Aydoğdu, "Hep birlikte huzur ve güven içerisinde, al bayrağımızın gölgesinde nice 185. yıllara." dedi.

Programda ödül töreni ve gösteriler yer aldı. Jandarma komandoların sergilediği tüfekli gösteri nefes kesti. Katılımcılardan yoğun alkış aldılar. Program müzik ziyafeti ve serginin gezilmesiyle son buldu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Akın Levent, Ali Yıldırım, Bekir Aksun, Belediye, Erzincan, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Jandarma, Rektör, Süleyman Karaman gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir