Erzincan Spor

Erzincan'da çocuklar bu yaz spora doyacak

Erzincan'da çocukların fiziksel, duygusal gelişimlerine katkı sunmak ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla, 7-14 yaş arası çocuklar için ücretsiz yaz spor okulları açılıyor.

Erzincan'da çocukların fiziksel, duygusal gelişimlerine katkı sunmak ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla, 7-14 yaş arası çocuklar için ücretsiz yaz spor okulları açılıyor.

Erzincan - Farklı branşlarda verilecek olan kurslarla yüzlerce çocuğa kapılarını açan yaz spor okulları ile tatil döneminde çocuklara sporla iç içe bir tatil yaşatmak, öğrencilere spor yaptırmak ve böylece sağlıklı fiziksel gelişimlerine katkı sunmak amaçlanıyor.

Futbol, dart, bocce, tenis, plates, fitness, karate, taekvondo, ve basketbol kursları ile çocukların hem eğlenmeleri hem de spor yaparak bedensel ve zihinsel gelişimlerine destek sağlanması hedefleniyor.

Başvurular 24 Haziran - 05 Temmuz 2024 tarihleri arasında, Çarşı Mahallesi TOKİ Konutları Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne yapılacak.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Basketbol, Belediye, Erzincan, Erzincan Belediyesi, Futbol, Konut, Spor, TOKİ gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir