Erzincan Güncel

Erzincan'da 6 bin 908 öğrenciye trafik güvenliği eğitimi verildi

Erzincan'da 2023-2024 eğitim-öğretim döneminde ilköğretim ve ortaokullarda 6 bin 908 öğrenciye trafik güvenliği eğitimi verildi.

Erzincan'da 2023-2024 eğitim-öğretim döneminde ilköğretim ve ortaokullarda 6 bin 908 öğrenciye trafik güvenliği eğitimi verildi.

Erzincan - Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince, 2023- 2024 eğitim- öğretim dönemi trafik güvenliği eğitimleri kapsamında; Geleceğin sürücüleri olan çocuklara trafik bilinci ile yetişmesi, trafik bilincinin nesilden nesile taşınması, trafikte yaşanan can ve mal kayıplarının en aza indirilmesi, tüm çocukların trafik kurallarına uymada alışkanlık kazanmalarının sağlanması amacıyla yürütülen "Trafik Dedektifleri Projesi" kapsamında 2023- 2024 eğitim- öğretim döneminde ilköğretim ve ortaokul öğrencilerinden oluşan 6 bin 908 öğrenciye okullarında trafik güvenliği eğitimi verildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir