Erzincan Güncel

Erzincan'da 3 ilçenin kaymakamı değişti

Erzincan'ın Tercan, Çayırlı ve Otlukbeli ilçelerinin kaymakamları değişti.

Erzincan'ın Tercan, Çayırlı ve Otlukbeli ilçelerinin kaymakamları değişti.

Erzincan - Resmi Gazetede yayımlanan atama kararına göre Erzincan'da 3 ilçenin kaymakamı değişti, 1 Vali Yardımcısı ataması yapıldı.

Buna göre Bilecik Yenipazar Kaymakamı Rümeysa Sena Kurt Erzincan Vali Yardımcılığı görevine atandı. Aydın Buzdoğan Kaymakamı İbrahim Gökçe Erzincan Otlukbeli Kaymakamlığına, Ankara Vali Yardımcısı Neslihan Kısa Duman Erzincan Tercan Kaymakamlığına, Nevşehir Acıgöl Kaymakamı İsmail Battal Erzincan Çayırlı Kaymakamlığına atandı.

Otlukbeli Kaymakamı Aydın Yanık Yozgat Boğazlıyan Kaymakamı oldu. Tercan Kaymakamı Cafer Kaymakçı Yozgat Akdağmadeni Kaymakamı oldu. Çayırlı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe Siirt Vali Yardımcısı oldu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Aydın Yanık, Cafer Kaymakçı, Çayırlı, Çayırlı Kaymakamlığı, Erzincan, Neslihan Kısa, Otlukbeli, Otlukbeli Kaymakamlığı, Resmi Gazete, Tercan, Tercan Kaymakamlığı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir