Erzincan Asayiş

Erzincan'da 18 yıl 9 ay hapis cezası bulunan 10 şahıs yakalandı

Erzincan'da aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda; 18 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan toplam 10 şahıs yakalandı.

Erzincan'da aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda; 18 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan toplam 10 şahıs yakalandı.

Erzincan - Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda; Bina içinde muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs, adet gereği açıkta bırakılmış eşya hakkında hırsızlık suçundan toplam 11 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 3 şahıs, trafik güvenliğini tehlikeye sokma suçundan 7 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs, tehdit suçundan 5 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs, güveni kötüye kullanma suçundan 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs, karşılıksız yararlanma suçundan 7600 TL adli para cezası bulunan 1 şahıs, sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret suçundan ifadeye yönelik aranması bulunan 1 şahıs, kültür varlıkları bulmak amacıyla, izinsiz olarak kazı veya sondaj yapmak suçundan ifadeye yönelik aranması bulunan 1 şahıs, toplam 18 yıl 9 ay 15 gün hapis cezası olan 7 şahıs, 7600 TL adli para cezası olan 1 şahıs ve ifadeye yönelik cezası olan 2 şahıs olmak üzere toplam 10 şahıs Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Hırsızlık gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir