Güncel

Erdemir Romanya Cwieme Berlin Fuarı'na katıldı

İSTANBUL - Erdemir Romanya, Almanya'da düzenlenen Cwieme Berlin Fuarı'na katılım sağladı.

İSTANBUL - Erdemir Romanya, Almanya'da düzenlenen Cwieme Berlin Fuarı'na katılım sağladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, elektroteknik uygulamalar, elektrik motorları, güç transformatörleri ve jeneratörlerin imalat endüstrilerine yönelik ürün ve hizmetler sunan Erdemir Romanya, Almanya'da düzenlenen Cwieme Berlin Fuarı'na katıldı.

Şirket, dünyanın önde gelen bobin sarma ve elektrik mühendisliği etkinliklerinden Cwieme Berlin'deki standında, elektrik çeliği alanında sunduğu çözüm ve hizmetleri fuar katılımcılarına anlattı.

Satın alma, araştırma-geliştirme ve üretim yönetimi konularında 6 binden fazla mühendis ve profesyoneli ağırlayan etkinlik, farklı ülkelerden 600'ü aşkın tedarikçiyi bir araya getirdi.

Motor ve jeneratör sanayisinin ana girdilerinden elektrik çeliği üreticisi Erdemir Romanya, 2002'de OYAK Maden Metalürji şirketlerinden Erdemir'in bünyesine katıldı.

Erdemir Romanya, geliştirdiği düşük manyetik kayıplı elektrik çeliği ürünlerini ABD'den Avrupa'ya ve Türkiye'ye uzanan, onaylı tedarikçisi olduğu müşterilerine sunuyor.

Şirket, her türlü özel kaplama türlerinin yapılabildiği modern tavlama ve kaplama hatlarında sıfır hatalı mamul üretimi ile talebi hızla artan elektrikli araba çekiş motorları için elektrik çeliği kalitelerinin geliştirilmesi ve üretilmesine yönelik çalışmalarıyla da öne çıkıyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir