Ekonomi

Endeksa mobil uygulamasını yeniledi

Endeksa Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Ortağı Aylin Daylan:
- "Uygulamamız sayesinde kullanıcılarımız her an her yerde gayrimenkullerinin değerini kolay ve hızlı bir şekilde hesaplayabilecek, bulundukları konumdaki gayrimenkul piyasasını anında görebilecek"

İSTANBUL - Endeksa, mobil uygulamasını yenilediğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, büyük veri analizi ve yapay zeka teknolojisiyle gayrimenkul değerleme ve bölgedeki emlak danışmanlarına ulaşma imkanı sunan Endeksa, alıcılar ve satıcılar arasında güven köprüsü oluşturuyor.

Endeksa kullanıcıları, gayrimenkullerinin güncel satış ve kira değerini kolayca öğreniyor, zaman içerisindeki değer değişimini takip ediyor.

Türkiye'nin tüm bölgelerinden binlerce emlak danışmanı, çalıştıkları portföy büyüklükleri, pazarlama süreleri ve kullanıcıların yorumları gibi kriterlere göre Endeksa'da puanlanıyor.

Kullanıcılar, gayrimenkullerinin değerini hesapladıktan sonra kendileri için en uygun emlak danışmanını belirleyerek onunla çalışma fırsatı bulabiliyor. Konut, arsa ve arazi fark etmeksizin 5 adet ücretsiz gayrimenkul değerleme hakkı kazanmak için kullanıcıların siteye kayıt yaptırmaları yeterli oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Endeksa Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Ortağı Aylin Daylan, mobil teknolojilerin hızla geliştiği bu dönemde, kullanıcılarının ihtiyaçlarını önceliklendirerek mobil uygulamalarını tamamen yenilediklerini aktardı.

Daylan, "Uygulamamız sayesinde kullanıcılarımız her an her yerde gayrimenkullerinin değerini kolay ve hızlı bir şekilde hesaplayabilecek, bulundukları konumdaki gayrimenkul piyasasını anında görebilecek. Aynı zamanda satış kararı vermeleri halinde, bölgelerindeki en iyi emlak danışmanlarına ulaşabilecek ve mülklerini hızlı ve değerinde satış imkanını yakalayacak." ifadelerini kullandı.

Hem iOS hem de Android platformları için kullanılabilir olan uygulama, lansmana özel fırsatlar sunuyor. Endeksa, mobil uygulamasını indirip giriş yapan herkese konut, arsa ve araziler için 5 adet değerleme hakkının yanı sıra lansmana özel bir adet Konut Elektronik Değerleme Raporu hediye ediyor. Ayrıca, Premium ve Platinum paket üyeliklerinde de yüzde 15 indirim sağlanıyor. Uygulamayı indiren tüm kullanıcılar, lansmana özel avantajlardan yararlanabilecek.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir