Güncel

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, Yeniden Refah adayı Ebubekir Irmak kazandı.

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde belediye başkanlığını Yeniden Refah adayı Ebubekir Irmak kazandı.

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde belediye başkanlığını Yeniden Refah adayı Ebubekir Irmak kazandı.

Kesin olmayan sonuçlara göre, Ebubekir Irmak 984, AK Parti adayı Fethi Atagün 932 oy aldı. (Açılan sandık oranı: % 100 )

-Irmak'ın özgeçmişi-

Ebubekir Irmak, 1971 yılında Elazığ'ın Sivrice ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sivrice'de tamamlayan Irmak, Fırat Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Bir süre yurt dışında yabancı dil eğitimi alan Irmak, aile şirketinde ticaretle uğraştı. AK Parti'nin adayı Irmak, 31 Mart 2014'te Sivrice Belediye Başkanlığına seçildi. Irmak, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir