E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

Yıllarca Ağrılı iş Adamları ve Tacirlerinin sıkıntı yaşadığı konuların başında gelen E-Tuğra, E-imza, Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı, Ağrı’da hizmet vermeye başladı.

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

Yıllarca lı iş Adamları ve Tacirlerinin sıkıntı yaşadığı konuların başında gelen E-Tuğra, E-imza, Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı, Ağrı’da hizmet vermeye başladı.

Aydemir Yapı Mühendislik - Mimarlık Müşavirlik Proje ve Taahhüt firma yetkilisi Osman Aydemir yaptığı açıklamada, '"Ağrı’da iş Dünyasının yaşadığı büyük sorunlardan biri olan E-Tuğra sorununu gidermek için firmamız E-Tuğra bayiliğini Ağrı’ya getirdi." dedi.

Aydemir, Açıklamasında, '‘Yıllardır şirketlerimiz EKAP uygulaması ile ihale dokümanlarını, e imza kullanmak için internet üzerinde veya il dışında bulunan bayiliklerden sözleşme yaparak Dört veya Beş günde alabildikleri E-Tuğra hizmetini Ağrı’da açmış olduğumuz yetkili bayilik sayesinde 15 gibi kısa bir sürede şirketlere teslim etmekteyiz.

Bu sektörde büyük bir sorun olan bu eksikliğin giderilmesi hem bizleri hem de ilimizde faaliyet gösteren başta Şirketlerimizin ve bunun yanında Doktor, ve Özellikle serbest Meslek erbaplarının Dijitalleşen Dünyada herkesin kullanmak zorunda olacağı bu hizmeti Ağrı'ya getirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.''

etuğra eimza ağrı osman aydemir1

etuğra eimza ağrı osman aydemir2

ağrı eimza etuğra1


Editörün Seçtikleri

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi yeni açılan 15 bölüme ilk kez öğrenci alacak

Ağrı Valisi Varol Diyadin kaplıcalarını inceledi

Ağrı Valisi Varol, Belediye Başkanı Sayan'ı ziyaret etti

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Yorum Ekle