Sağlık

Dr. Çağdaş Demiroğlu, Medical Point Gaziantep Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı

İSTANBUL - Medical Point Gaziantep Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Çağdaş Demiroğlu'nu kadrosuna dahil etti.

İSTANBUL - Medical Point Gaziantep Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Çağdaş Demiroğlu'nu kadrosuna dahil etti.

Hastaneden yapılan açıklamaya göre, Dr. Demiroğlu, Medical Point Gaziantep Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Aynı zamanda öğretim üyesi olan Demiroğlu'nun uzmanlık alanları arasında gebelik takibi, riskli gebelikler, normal müdahaleli doğum, epidural doğum, laparoskopik operasyonlar, idrar kaçırma ameliyatları, infertilite, laparoskopik operasyonlar, genital estetik operasyonlar, miyom ve rahim alma operasyonları bulunuyor.

Akademisyenlerden oluşan uzman ekibini genişletmeye devam eden hastane, uzman ekibiyle birlikte sağlık alanındaki hizmet anlayışını sürdürüyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir