Ağrı Asayiş

Doğubayazıt'ta 638 bin TL değerinde gümrük kaçağı malzeme ele geçirildi

Ağrı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Doğubayazıt ilçesinde yol kontrol ve emniyeti uygulaması esnasında durdurulan bir araçta yaptıkları aramada 638 bin TL değerinde gümrük kaçağı malzemeler ele geçirdi.

Ağrı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Doğubayazıt ilçesinde yol kontrol ve emniyeti uygulaması esnasında durdurulan bir araçta yaptıkları aramada 638 bin TL değerinde gümrük kaçağı malzemeler ele geçirdi.

Ağrı - Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamada, "İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Doğubayazıt ilçesinde, yol kontrol ve emniyeti uygulaması esnasında durdurulan bir araçta yapılan aramada, piyasa değeri yaklaşık 638 bin TL olan muhtelif markalarda gümrük kaçağı; 100 kilo kedi maması, 184 kilo köpek maması, 40 çift spor ayakkabı, 463 adet tişört, 263 adet gömlek, 209 adet elbise, 343 adet pantolon ve 86 adet ceket ele geçirilmiştir. 1 şüpheli gözaltına alınmıştır." ifadelerine yer verildi. Gözaltına alınan şüpheli hakkında adli soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı İl Jandarma Komutanlığı, Ağrı Valiliği, Doğubayazıt, Gözaltı, Jandarma, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir