Diyadin Vefa Sosyal Destek Grubu, yaşlı ve engelliler için yollarda

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu, PTT iş yerlerinde sosyal mesafe kuralının uygulanamaması nedeniyle dar gelirli, yaşlı ve engelli vatandaşların sosyal yardımları ve maaşların

Diyadin Vefa Sosyal Destek Grubu, yaşlı ve engelliler için yollarda

’nın ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu, PTT iş yerlerinde sosyal mesafe kuralının uygulanamaması nedeniyle dar gelirli, yaşlı ve engelli vatandaşların sosyal yardımları ve maaşlarını evlerinde teslim ediyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler, İçişleri ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca başlatılan uygulamayla sosyal yardım ödemeleri ve maaşlar evlerde ödenmeye başlandı.

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında, sosyal yardım ödemeleri, yaşlı ve engelli maaşları ilçede Diyadin Kaymakamlığınca kurulan Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından ailelere teslim ediliyor.

Diyadin Kaymakamlığının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızca İlçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere verilen 1000 Tl yardım güvenlik güçlerimizce hafta sonu da vatandaşlarımıza ikametlerinde elden teslim edilmiştir.”

Diyadin Vefa Sosyal Destek Grubu,1

Diyadin Vefa Sosyal Destek Grubu2

Diyadin Vefa Sosyal Destek Grubu3

Diyadin Vefa Sosyal Destek Grubu4


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın son günü de sokaklar boş kaldı

Ağrı'da şiddetli rüzgar hasara yol açtı

Ağrı Valisi Süleyman Elban Mehmetçik ve polisin bayramını kutladı

İshak Paşa Sarayı'nın üzerinde oluşan gökkuşağı büyüledi

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın ilk günü sokaklar boş kaldı

Yorum Ekle