Diyadin ve Eleşkirt'e doğal gaz müjdesi

AK Parti Ağrı Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, Ağrı'nın Diyadin ve Eleşkirt ilçelerine doğal gaz yatırım ihalelerinin bu yıl içinde yapılacağını bildirdi.

Diyadin ve Eleşkirt'e doğal gaz müjdesi

AK Parti Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, Ağrı'nın ve ilçelerine doğal gaz yatırım ihalelerinin bu yıl içinde yapılacağını bildirdi.

Çelebi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz'ı ziyaret ettiğini belirterek, Diyadin ve Eleşkirt ilçeleri için doğal gaz müjdesi verdi.

ve için 2020 yılında doğal gaz ihalesi yapılacağını anımsatan Çelebi, şöyle konuştu:

"Diyadin ve Eleşkirt ilçelerimize yönelik doğal gaz yatırımlarıyla ilgili EPDK Başkanımızı ziyaret edip görüştük. Ayrıca BOTAŞ Genel Müdürümüzle de tekrar bir istişarede bulunduk. Yaptığımız görüşme ve istişareler sonucunda Diyadin ve Eleşkirt ilçelerimiz 2020 yılında doğal gaz yatırım ihalesi kapsamına alınacak. İlimize, ilçelerimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun."
Kaynak:AA

ve müjdesi Eleşkirt'e gaz doğal Diyadin 1


Editörün Seçtikleri

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Ağrı'daki selde 2 bin dekar tarım arazisi zarar gördü, 2 ahır yıkıldı

Ağrı'da etkili olan sağanak köylerde hasara neden oldu

Ağrı'da otomobilin çarpmasıyla devrilen elektrik direği trafiği aksattı

3 Yorum

İsimsiz

İsimsiz

5 ay önce

Çok güzel bı hizmet helal olsun tebrikler

mustafa

mustafa

5 ay önce

sayın vekilim, korona virüsü irana kadar geldi. bakın kum kentinde 9 kişi ölmüş gürbulak sınır kapısı neden kapatılmıyor.

mustafa

mustafa

5 ay önce

teşekkürler sağolun ,varolun işte bütün mesele budur yani hizmet...bu gariban halka hizmet lazım. ekrem bey gerçekten çok çalışkan bir vekil helal olsun

Yorum Ekle